26-28 квітня - міжнародний фестиваль монтажників і проектантів

By 0
26-28 квітня - міжнародний фестиваль монтажників і проектантів

Якщо ви ставите питанням:

«Як ізолювати трубу для опалення або водопостачання?»

Приходьте 26-28 квітня на виставку Install Fest 2018 і ми розповімо, що цього робити вже не потрібно - є готове рішення! Це попередньо ізольовані труби.

Наші технічні фахівці покажуть і розкажуть про трубах торгових марок АВСТРОІЗОЛ і АВСТРОПУР, ізольованих в заводських умовах і повністю готових до укладання в грунт.

Системи трубопроводів з ізоляційним шаром і захисним зовнішнім кожухом - інноваційне рішення для сучасних надійних теплотрас.

Ми - компанія «ТЕПЛО КОНСТРУКТОР» розміщуємося на стенді No AUS18, де можна переконається в супергібкості, легкості ваги трубопроводів і отримати кваліфіковану консультацію інженера по вашому об'єкту. Розповімо і покажемо, як легко монтувати теплотрасу гнучкими ізольованими трубами з усіма необхідними комплектуючими без важкої спецтехніки та складного спец інструменту

Чтобы получить бесплатный билет на II международный фестиваль монтажников и проектировщиков, свяжитесь с нашим менеджером или зарегистрируйтесь на сайте Install FEST Ukraine с промо-кодом бренда «AustroISOL» — AUS18.

Виставка попередньоізольовані труба

Залишити відгук

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш вебсайт

Ваш коментар