dvojnoj t obraznyj izolyatsionnyj komplekt min
dvojnoj t obraznyj izolyatsionnyj komplekt min
Availability: not in Stock

Подвійний Т-образний ізоляційний комплект

Description

Арт. Nr. Найменування Зовнішній кожух(DA) L B H Вага
мм мм мм мм кг
AIST004 Подвійний Т-образний ізоляційний комплект 125-145-175-200 1370 1250 270 14,00

Вказівки з монтажу:

Подвійний Т-образний ізоляційний комплект

Указания по монтажу: Двойной Т-образный изоляционный комплект

1. Просвердлені раковини подвійного Т-образного ізоляційного комплекту ідентичні, тобто верхня і нижня половини однакові. Ізоляційний комплект застосовується для труб з діаметром зовнішньої оболонки 125, 145, 175 або 200 мм. Ступінчаста форма раковини дозволяє провести обрізання таким чином, щоб отримати ізоляційний комплект потрібного діаметру.
2. Зняти ізоляцію з труби таким чином, щоб з’єднання виявилося в центрі ізоляційного комплекту. (ОБЕРЕЖНО! Чи не зашкодить PE-Xa-трубу). Слідкуйте за тим, щоб трубопровід на 10 см заходив в 200 міліметровий випуск. Для того щоб витримати необхідну відстань між трубами, можна в якості шаблону використовувати одну з половин ізоляційного комплекту.
3. З’єднати напірну трубу в відповідності з монтажними інструкціями. Провести гідравлічні випробування.
4. Обернути місце з’єднання ізоляційним комплектом (спінений поліетилен), так щоб воно було повністю покрито. (При використанні комплекту теплоізоляції (пінополіуретан) цей пункт можна пропустити).
5. На обох половинах Т-образного ізоляційного комплекту в місці випусків є два розташованих поруч жолобка. У них слід нанести 5-міліметровий шар герметика.
6. Помістити з’єднані напірні труби в одну з половин комплекту. Рівномірно нанести на фланцеве край верхньої і нижньої половини комплекту 5-міліметровий шар герметика.
7. Притиснути обидві половини комплекту один до одного. Затягнути болти з нержавіючої сталі. Стежити за тим, щоб герметик після затяжки болтів вичавлювати назовні.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подвійний Т-образний ізоляційний комплект”

Your email address will not be published. Required fields are marked *