Ділимося знаннями про сучасні теплотраси

0
Ділимося знаннями про сучасні теплотраси

Ділитися знаннями про нові енергоефективні технології, переваги їх використання та можливості економії та заробітку – один із пріоритетних напрямків діяльності компанії “ТЕПЛО КОНСТРУКТОР”. 

Ми завжди відгукуємося на пропозиції участі у навчальних семінарах, тренінгах, щоб донести до якомога більшої кількості людей ідею про те, що енергоефективність – це просто і доступно всім, а також, що це внесок кожного з нас у розвиток свого міста, села, країни.

З 20 по 25 вересня наша компанія бере участь у Всеукраїнській навчально-практичній конференції «Інновації у сучасній сантехнічній освіті», що проводиться в місті Житомирі в рамках реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Учасниками конференції є представники найбільших професійно-технічних закладів освіти України, які готують майбутніх сантехніків, монтажників, а також представники бізнесу, які зацікавлені в тому, щоб на ринок виходили молоді спеціалісти, які готові застосовувати найкращі світові технології у галузі тепло- та водопостачання.

Нашу компанію на конференції представляють засновник ТОВ “ТЕПЛО КОНСТРУКТОР” Руслан Одинченко та директор Сергій Титарев.

Сергій Титарев виступив з лекцією на тему: “Зовнішні теплові мережі. Особливості монтажу попередньоізольованих трубопроводів.”, у якій розповів про технологію виробництва та застосування найкращих в Україні теплоізольованих труб AustroISOL, AustroPUR. AustroISOL PUR. 

Основний акцент у доповіді було зроблено на технічних характеристиках та розрахунках, що доводять ефективність та вагомий економічний ефект від використання таких мереж.

Особливу увагу Сергій Петрович звернув на способи з’єднання ізольованих пластикових труб. Це питання викликало найбільший інтерес в учасників конференції, адже те, що теплотраси можна монтувати швидко, без застосування великої кількості дорого інструменту, а лише за допомогою звичайних гайкових ключів – це справді революційне рішення у теплотехніці. Використання труб у гнучкій ізоляції та затискних фітингів суттєво спрощує та здешевлює процес монтажу, що особливо цінно в сучасному світі.

Після завершення теоретичної частини, всі учасники конференції змогли власноруч спробувати попрацювати з різними видами фітингів та переконатися, наскільки це легко та просто.

“Такі заходи надзвичайно важливі, як для представників освітніх закладів, так і для бізнесу. Адже ми зацікавлені в тому, щоб на ринок виходило нове покоління монтажників, які не лише б знали про нові технології, а які б вміли їх правильно застосовувати та достойно заробляти”, – прокоментував участь у конференції Руслан Одинченко. – “Саме комерційна складова дуже важлива, адже майстри повинні бути зацікавленими в тому, щоб запропонувати своїм клієнтам справді якісний товар, який окупиться всього за один-два опалювальних сезони. Ми впевнені, що наші труби – це найкраще рішення для передачі тепла на відстані. І нам приємно відзначити, що ми побачили щиру зацікавленість викладачів професійно-технічних закладів освіти у використанні наших технологій. Ми впевнені, що вони передадуть ці знання своїм студентам, які будуть використовувати їх на практиці”, – підсумував Руслан Дмитрович.