komplekt teploizolyatsii penopoliuretan
komplekt teploizolyatsii penopoliuretan
Наличие: нет на складе

Комплект теплоізоляції (пінополіуретан)

Комплект пенополіуретновой ізоляції складається з двокомпонентної PU піни, свердла для просвердлювання заливного отвору, трьох заглушок і латок, мастики для герметизації ізоляційних елементів.

Опис

Комплект теплоізоляції (пінополіуретан)

Арт. Nr.Елемент ізоляціїВес
кг
AISD011Ізоляційний комплект 125 + 1452,4
AISD020Ізоляційний комплект 175 + 2003,1
AISD038Ізоляційний комплект 240 + 2504,6
AISD042Комплект теплоізоляції (пінополіуретан) прямого і кутового 90 ° ізоляційного кожуха5,1
AISD058Комплект теплоізоляції (пінополіуретан) Т-образного ізоляційного кожуха6,3
AISD087Комплект теплоізоляції (пінополіуретан) подвійного Т-образного ізоляційного кожуха10,0

 

Вказівки з монтажу:

Компоненти повинні зберігатися в захищених від сонця приміщеннях при температурі (+ 15 ° C до макс. + 25 ° C). При проведенні робіт температура компонентів повинна становити хв. 20 ° C, макс. 25 ° C. При більш високій температурі час реакції прискорюються, що погіршує ретельність проведення робіт. При температурі нижче 20 ° C погіршується змішування компонентів.
Підлягають запінення муфти і труба повинні мати температуру від + 5 ° C і макс. до + 50 ° C. Перед запінення муфт обидва компонента ретельно змішуються до тих пір, поки не утвориться однорідна світло-коричнева суміш. Змішування повинно проводитися в провітрюваному приміщенні, так як компоненти вступають в реакцію відразу після змішування. Ретельне перемішування робить вирішальний вплив на якість піни. Суміш видавлюється з ємності в муфту.

Температура, ° C Час змішування, з Час обробки, з
25 ° 20 30
20 ° 25 40
15 ° 40 50

Інформація про заходи безпеки

Продукт забороняється використовувати в закритих приміщеннях без механічної вентиляції або без відповідних дихальних масок. Робочий процес повинен бути організований таким чином, щоб виключити вдихання парів компонентів і контакту компонентів зі шкірою. Необхідно використовувати відповідний захисний одяг, рукавички та окуляри. Необхідно виявляти обережність з відкритим вогнем – піна легко-займиста. Дим, пари і пил не вдихати.

Надання першої допомоги

У разі вдихання парів, постраждалого необхідно негайно вивести на свіже повітря і забезпечити спокій. При попаданні в очі негайно (протягом 15 хвилин) промити проточною водою. Забруднений одяг необхідно відразу зняти, а при попаданні на шкіру змити водою з милом. Звернутися до лікаря і показати йому цей інформаційний лист або лист техніки безпеки.
У разі загоряння Гасіння проводиться порошком, піною або вуглекислотою. Дим і пари не вдихати. Обпалені ділянки шкіри промити холодною водою і прикласти щось холодне. У разі погіршення стану звернутися до лікаря.

УВАГА: Ізоціанат інтенсивно реагує з водою.

при разлитии
Усунути будь-яку можливість займання! Пари не вдихати. Засипати універсальним сорбентом. Матеріали, використовувані для видалення розливу, утилізуються як спеціальні відходи. Вказівки по компоненту А (Ізоціанат) і В (суміш поліолів) см. В відповідному листі техніки безпеки.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Оставьте первым отзыв для “Комплект теплоізоляції (пінополіуретан)”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *