Труби для гарячого водопостачання

Показано 7 результатів

Труба ППУ AustroPUR Single
Труба ППУ AustroPUR Double
Изолированная труба для отопления AustroIsol Single
Изолированная труба для отопления AustroIsol Double
Изолированная четырехтрубная система AustroISOL Combi
Труба для горячего водоснабжения изолированная AustroISOL Sanitary Single
Труба для горячего водоснабжения изолированная AustroISOL Sanitary Double

Труби для гарячого водопостачання призначені для прокладання зовнішніх мереж, якими відбувається постачання підігрітої води до споживача.

Компанія “ТЕПЛО КОНСТРУКТОР” виготовляє та постачає клієнтам найкращі попередньоізольовані труби із зшитого поліетилену для гарячого водопостачання:

Усі перелічені труби виготовляються виключно в Австрії на двох виробничих майданчиках з найсучаснішим у світі обладнанням. 

Наголошуємо, що труби для гарячого водопостачання AustroPUR, AustroISOL, AustroISOL PUR призначені для ринку України, з урахуванням особливостей функціонування системи опалення і гарячого водопостачання. Це труби преміум-класу за доступною ціною!

Що таке гаряча вода і за що ми платимо?

Послуга з виробництва (підігріву) гарячої води в українському сегменті житлово-комунальних послуг є однією з найпроблемніших як для споживачів, так і для постачальників. Найбільше нарікань на якість цієї послуги, зокрема, на те, що вода, яку отримають мешканці будинків, не достатньо гаряча.

Для того, щоб зрозуміти, чому так відбувається, варто визначитися з основними поняттями. 

 • Законом України №2244а від 11.04.2013 року “Про гарячу воду та гаряче водопостачання” визначено, що температура води в точці розбору (кран чи змішувач у домі) повинна бути не меншою 55 °С і не вищою 70 °С. Оптимальною є температура 60 °С.
 • Гаряча вода виготовляється шляхом підігріву холодної води, яка відповідає встановленим санітарно-гігієнічним нормам.
 • Гаряча вода подається від об’єкта, де вона виробляється, до споживача, а невикористана вода повертається назад для повторного підігріву. 

На етапі підігріву води, зазвичай, все добре, а от втрати виникають саме під час постачання та рециркуляції. 

Нормативні втрати тепла в трубопроводах із ізоляцією з мінеральної вати повинні становити не більше 15 %, а на практиці через зношеність старих металевих труб втрати теплової енергії можуть сягати 70-75 %. Крім того, не варто забувати і про пориви на застарілих мережах, через що відбувається значний витік підігрітої води.

Усе це лягає на плечі споживачів. По-перше, як непомірно високі тарифи, а по-друге, як плата за послугу, яку Ви фактично не отримуєте. 

Наприклад, не всі знають, що у законі чітко вказано, що якщо температура гарячої води в точці розбору нижча від нормативу на 3 градуси, то вартість послуги має знижуватися на 5 %. І так за кожних три градуси.

А якщо температура нижча 40 градусів, то Ви взагалі повинні платити за таку воду, як за холодну.  

Такий розрахунок невигідний нікому: теплопостачальні організації не доотримують прибуток, а споживачі, хоч і платять менше, але не отримують потрібної послуги.

Вихід лише один – замінити старі сталеві трубопроводи на нові: сучасні та енергоефективні!

Як правильно вибрати труби для гарячого водопостачання?

Австрійські інженери, з якими співпрацює компанія “ТЕПЛО КОНСТРУКТОР”, уже понад тридцять років спеціалізуються на розробці нових технологій у сфері утеплення та ізоляції і саме їхній досвід спрямовано на виробництво сучасних якісних труб гарячого водопостачання, які використовуються в Україні.

Це принципово нове рішення серед поширених трубопроводіних систем!

Законом України №2244а від 11.04.2013 року про “Гарячу воду і гаряче водопостачання” визначено напрями розвитку системи гарячого водопостачання, серед яких:

 • впровадження високоефективного обладнання і матеріалів у новостворених та вже існуючих системах;
 • зниження втрат під час циркуляції гарячої води в розподільчих мережах шляхом впровадження сучасних видів теплоізоляції;
 • використання неметалевих труб, а також впровадження сучасних видів антикорозійних покриттів для підвищення терміну експлуатації мереж.

AustroPUR, AustroISOL, AustroISOL PUR – це труби ГВП, які ідеально відповідають цим вимогам!

Переваги труб для гарячого водопостачання AustroPUR, AustroISOL, AustroISOL PUR

Пластикові попередньоізольовані труби, що виготовляються виключно в заводських умовах з використанням найсучасніших технологій, мають багато переваг, що робить їх найкращими трубами для гарячого водопостачання.

1.Унікальна конструкція, яка розроблена, щоб на 100 % зберігати теплову енергію. 

Труби AustroPUR, AustroISOL, AustroISOL PUR мають чотирикомпонентну будову:

 • провідна труба PE-Xa із закритою мікропористою структурою, труба має антикисневе покриття EVON, що знижує дифузію кисню крізь стінки;
 • шар теплової ізоляції із спіненого циклопентаном пінополіуретану, який має значно кращі теплотехнічні властивості, ніж матеріали, створені за допомогою інших спінювачів;
 • дифузійний бар’єр з алюмінію або поліетилену (залежить від марки труб), який зберігає постійні ізоляційні якості та запобігає старінню пінополіуритану;
 • безшовна захисна оболонка із поліетилену високої щільності, яка захищає труби та ізоляцію від механічних пошкоджень, потрапляння вологи; в асортименті компанії труби з різними видами кожухів: гофрованим, гладким, хвилеподібним.

2. Відповідність нормам законодавства України щодо санітарно-гігієнічних вимог

Гаряча вода, що централізовано постачається всім категоріям споживачів, відноситься до категорії питної, що відповідає нормам ДСаНПіН 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”. 

Труби ГВП, які виробляє та постачає компанія “ТЕПЛО КОНСТРУКТОР”,  мають висновок санітарно-епідеміологічної експертизи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про те, що вони відповідають вимогам діючого санітарного законодавства і можуть використовуватися для транспортування гарячої води.

Порада: коли обираєте труби для гарячого водопостачання, обов’язково поцікавтесь у магазині чи у виробника, чи мають їхні вироби такі висновки.

Під час виробництва труб гарячого водопостачання AustroPUR, AustroISOL, AustroISOL PUR використовуються лише безпечні для людини та навколишнього середовища матеріали.

3. Висока термічна стійкість

Температура гарячої води повинна бути в діапазоні від 55 до 70 градусів.

Труби AustroPUR, AustroISOL, AustroISOL PUR відповідають  вимогам європейського стандарту DIN 16892 (“Труби із сітчастого поліетилену високої щільності”). Вони можуть використовуватися для прокладання різних систем гарячого водопостачання: централізованих, локальних, автономних, які мають різні параметри температури та тиску.

Максимальна робоча температура для цих систем трубопроводів може становити 95 °С, короткотривала може досягати 110 °С.

4. Простий монтаж усього за декілька годин

Попередньо теплоізольовані спіненим поліетиленом і поліуретаном труби для зовнішніх мереж гарячого водопостачання прокладаються безпосередньо в траншею, облаштування спеціальних лотків не потрібно. Присутність грунтових вод не є перешкодою для такого монтажу. 

Оболонка надійно захищає труби ГВП від потрапляння всередину вологи чи сторонніх речовин, що береже теплоізоляцію від старіння, а трубу від пошкоджень.

Монтаж траси займає всього декілька годин.

Крім того, в асортименті є спеціальні подійні труби (Double), які мають дві напірні труби в одній захисній оболонці для одночасного прокладання ліній подачі та рециркуляції гарячої води. Це суттєво економить бюджет на монтажні роботи, а також практично до мінімуму зводить втрати теплової енергії під час циркулювання гарячої води.

5. Тривалий термін експлуатації

Усі труби для гарячого водопостачання від компанії “ТЕПЛО КОНСТРУКТОР”  гарантовано можуть використовуватися понад 50 років. Це доведено незалежними дослідженнями на основі таких фактів:

 1. Напірна труба PE-Xa виготовлена методом Енгеля, а саме: розплавлену суміш молекул поліетилену з пероксидом зшивають під високим тиском, що гарантує найвищу міцність серед полімерів.
 2. Структура труби має гладку поверхню, у ній не накопичуються накип, інші речовини, які можуть зменшувати її прохідність. 
 3. Покращені показники зносостійкості навіть при потраплянні абразивних частинок. 
 4. Хімічні речовини не мають негативного впливу на структуру стінок труби, під їх впливом не утворюються мікротріщини та інші пошкодження.
 5. У структурі попередньо ізольованих труб для гарячого водопостачання одразу два захисних бар’єри: EVON (антикисневий) та дифузійний.
 6. Теплоізоляційний шар із низьким коефіцієнтом старіння, тому він не втрачає своїх енергозберігаючих властивостей упродовж усього життєвого циклу труби.
 7. Унікальна захисна оболонка, виготовлена за спеціальною технологією, що убезпечує від зломів, тріщин і радіальних навантажень.

Чому варто купити труби для гарячого водопостачання в компанії “ТЕПЛО КОНСТРУКТОР”?

 1. Ми виробники труб, а отже, знаємо все про них і Вам надамо детальну консультацію та пропонуємо найкращу ціну на труби гарячого водопостачання.
 2. Наша продукція повністю сертифікована та відповідає міжнародним стандартам якості.
 3. Безкоштовно доставляємо труби по всій Україні, а не лише по Києву.
 4. Підберемо найкращі комплектуючі для монтажу труб для гарячого водопостачання різного діаметру від провідних світових виробників найкращого енергозберігаючого обладнання.
 5. Пропонуємо лояльну систему знижок і бонусів.