Особливо ефективними є вакуумні сонячні колектори, вони здатні в повній мірі забезпечити гаряче водопостачання і опалення будинку, або іншого приміщення. Вакуумний геліоколектор поглинає прямі і непрямі сонячні промені, тобто розрахований на роботу на цілий рік в будь-яку погоду. До того ж, зовнішні трубки міцні, наприклад до граду великого діаметру.

Особливість конструкції полягає в тому, що геліоколектор побудований з подвійних трубок з вакуумним простором. Вакуум зводить до нуля тепловтрати, так як практично не проводить тепло.

Але, щоб сонячний колектор працював, приносячи максимальний результат, необхідно підбирати якісні комплектуючі для його монтажу. Зокрема, це попередньо ізольовані труби для підземної і зовнішньої прокладки, що транспортуються теплоносій, а також служать для підключення теплотехнічного обладнання до геліоколекторами.

Вибір теплоізольованих труб грає найважливішу роль в коректній і ефективній роботі всієї геліосистеми на довгі роки. Адже саме труби транспортують теплоносій або гарячу воду в середину приміщень.

Найнадійніші трубопровідні системи АВСТРОСОЛАР складаються з:

• напірної сталевий гофрованої труби;
• щільно облягає ізоляції з базальтової вати або каучуку;
• без або з багатожильним сигнальним кабелем;
• зовнішнього безшовного екструдованого або гофрованого кожуха.

Важливими перевагами застосування труб АВСТРОСОЛАР є:

• Довжина їх поставки – до 100 м.
• Гнучкість, що дозволяє не ділити бухту на окремі відрізки при прокладці.
• Зносостійкість до 50 років.

Попередньо ізольовані труби АВСТРОСОЛАР швидко монтуються із застосуванням фітингів і комплектуючих. Використання спеціалізованих комплектуючих гарантує стабільну і ефективну роботу всієї системи.

Сонячні колектори застосовуються абсолютно на всіх об’єктах, починаючи від виробничих і сільськогосподарських підприємств і, закінчуючи котеджами і приватними будинками.