Ізольовані труби ППУ AustroPUR, розроблені австрійським заводом Austroflex – принципово нове рішення серед поширених трубопровідних систем.

Сучасність полягає в тому, що трубопровід вже попередньо ізольований та над ним не потрібно проводити додаткові роботи перед укладанням.

Володіє унікальними властивостями ізоляції зі спіненого зшитого поліетилену і пінополіуретану спіненого циклопентаном. Застосування двошарової ізоляції дозволило створити систему теплоізольованих трубопроводів, яка забезпечує максимальну енергоефективність, залишаючись при цьому дуже гнучкою, що дозволило охопити широку сферу застосування:

• Короткі і протяжні теплотраси;
• Холодотрасси;
• Траси для транспортування хімічних речовин.

Конструкція ізольованих труб ППУ АВСТРОПУР

Труби ППУ
Труби ППУ

Це чотири компоненти:

• Гофрований кожух з щільного поліетилену PE-HD істотно полегшує розмотування і укладку;
• Напорная труба з поліетилену PE-Xa, номінальним діаметром від DN20 до DN160, з киснево-дифузійним бар’єром;
• Пінополіуретанова теплоізоляція;
• Допоміжна теплоізоляція із закритою мікропористої структурою, також присутній додатковий алюмінієвий шар як парогідробарьер.

компоненти AustroPUR

Економія енергії безпосередньо залежить від якості застосованої теплоизолированной труби і комплектуючих.

Саме тому ми рекомендуємо використовувати систему АВСТРОПУР. Легкі і гнучкі труби забезпечують простоту і високу швидкість виконання монтажу як при поворотах, так і при обгинанні перешкод. Наявність необхідних комплектуючих забезпечують монтаж теплотрас будь-яких конфігурацій і ступеня складності. Прокладку труб можна проводити як за допомогою затискних фітингів, фітингів з натяжним кільцем, так і за допомогою електрозварювальних з’єднань.

Лінійка продукції представлена ​​в однотрубному і двотрубному виконаннях.

Характеристики ізольованих труб ППУ AustroPUR:

• Заводська довжина бухт від 80 до 260 м;
• Можливість придбання відрізків будь-якої довжини (кратно 1 м);
• Високоякісні компоненти;
• Наявність киснево-дифузійної бар’єру;
• Низький вага;
• Повна відсутність корозії;
• Тривалий термін експлуатації.

Ізоляція ППУ AustroPUR

Має двошарову конструкцію: пінополіуретан спінений циклопентаном, навколо якого розташований PE-X поліетилен. У комплексі ці складові забезпечують надійний захист від теплових втрат. Ізоляція із закритою микросотовой структурою, яка гарантує мінімальну водонасичення, і в поєднанні з гофрованим зовнішнім кожухом робить трубу максимально гнучкою.

Гофрований кожух AustroPUR

Захищає ізоляцію і несучу трубу від зовнішніх впливів. Крім того, гофрований структура надає AustroPUR максимальну гнучкість по всій довжині і стійкість до радіальних навантажень. Система має підвищену міцність і стійкістю до агресивних середовищ.

Напорная труба AustroPUR

Виготовлена ​​із зшитого поліетилену PE-Xa, проведена відповідно до вітчизняних і міжнародних стандартів (зокрема, що стосуються якості питної води) DIN 16892 і DIN 16893. ДСТУ Б В.2.7-143: 2007 (EN ISO 15875-2: 2003, MOD )

Труби PE-Xa мають очевидними перевагами:

• Висока температурна стійкість

Внаслідок проходження випробувань виявлено, що труба розрахована на роботу при наступних параметрах: +95 ° C / 6 бар SDR11 для систем опалення, стійкість до короткострокових впливів температур до +110 ° C.

• Довговічність

В умовах змінних температур в трубопроводі, що подає по температурі зовнішнього повітря (погодозалежне регулювання), наприклад, при максимальній робочій температурі подачі в зимовий період +90 ° C, температурі подачі в літній період +70 ° C і робочим тиском 5-6 бар, проведені незалежні дослідження показали, що труба служить 50 і більше років.

• Хімічна стійкість

Більшість хімічних речовин не мають жодного впливу на трубу, не завдають ніякої шкоди матеріалу PE-Xa, навіть при високих температурах; не викликають появу мікротріщин як в більшості інших матеріалів.

Зміна властивостей матеріалу при контакті з хімічними речовинами призводить, в першу чергу, до змін, таким як набухання або розпад полімеру. PE-Xa труба завдяки хімічній зшивці ланцюгів полімеру є більш стійкою в порівнянні з трубою, виготовленої з незшитого поліетилену. З метою визначення міцності до різних речовин проводяться випробування на поздовжні і поперечні деформації. Загальна стійкість до хімічних впливів не може бути визначена в цілому для труби, заповненої якоїсь середовищем під тиском. В даному випадку потрібні так звані дослідження довговічності з урахуванням виду речовини, що транспортується, параметрів тиску і температури, діаметра труби.

• Висока зносостійкість

Пластикові труби мають поліпшені показниками по зносостійкості. Навіть у випадках попадання абразивних матеріалів і високих швидкостей транспортування теплоносія труба служить стабільно.

• Низьке гідравлічний опір тертю

Гладка поверхня