Попередньоізольовані труби AustroISOL

Витримують то, від чого руйнуються інші.
Попередньоізольовані труби АВСТРОІЗОЛ – гнучкі труби, по яких може йти окріп (* максимальна робоча температура – 95 градусів, пікові значення – 110 градусів).

Показано 8 результатів

Изолированная труба для отопления AustroIsol Single
Изолированная труба для отопления AustroIsol Double
Изолированная четырехтрубная система AustroISOL Combi
Труба для холодного водоснабжения изолированная AustroIsol Cool Water
Труба для холодного водоснабжения изолированная с греющим кабелем AustroIsol Cool Water
Труба для горячего водоснабжения изолированная AustroISOL Sanitary Single
Труба для горячего водоснабжения изолированная AustroISOL Sanitary Double
Fiting Avstrosolar tip ED pod svarku

Австросолар. AUSTROISOL

Попередньоізольовані труби AustroISOL покликані зробити інновації доступними кожному!

Застосування найсучасніших технологій у поєднанні з тридцятирічним досвідом розробки ізольованих труб та ізоляційних технологій дозволило створити унікальний і максимально збалансований продукт  – труби AustroISOL.

Виготовлені в заводських умовах трубопроводи поставляються на ділянку будівництва бухтами або відрізками необхідної довжини, монтуються за кілька годин і служать п’ятдесят і більше років. Це найкраще рішення задач транспортування теплової енергії.

Діють спеціальні ціни адаптовані для країн Східної Європи.

Конструкція попередньо ізольованих труб АВСТРОІЗОЛ:

• Поліетиленовий кожух PE-HD з гофрованої структурою;
• поліетиленові труби PE-Xa з антікіслородним бар’єром;
• Теплозоляція із зшитого спіненого поліетилену PE-X із закритою мікроячеістой структурою.

переваги

Великий типоряд попередньоізольовані труб і системний підхід до вирішення завдань наших клієнтів переконає в правильності вибору продукції AustroISOL. Легкі і володіють високою гнучкістю труби забезпечують швидкий і простий монтаж в різних умовах. Широкий асортимент комплектуючих для з’єднання та ізоляції монтованих ділянок забезпечують можливість монтажу теплотрас будь-яких конфігурацій і будь-якого ступеня складності. При цьому монтаж можна проводити як за допомогою затискних фітингів і фітингів з натяжною гільзою, так і за допомогою електрозварювальних муфт.

Лінійка теплоізольованих труб представлена ​​в трьох виконаннях: однотрубному (single), двотрубному (double) і Чотирьохтрубна (combi).

Також в каталозі є три варіанти систем з різними видами напірних труб.

Характеристики:

• Заводська довжина бухти – 100 м;
• Продаж трубопроводу необхідної довжини (кратно 1 м);
• Якісні компоненти виробництва;
• Антікіслородний бар’єр, що виключає появу корозії;
• Легка вага;
• Великий термін експлуатації.

* Налагоджується виробництво теплоізольованих труб довжиною бухт до 260м.

Сфера використання

Ізольовані труби АВСТРОІЗОЛ поширені в Україні як при монтажі теплотрас на котеджних ділянках або приватних будинках, так і на більш масштабних об’єктах для спорудження протяжних систем теплопостачання. Трубопроводи прокладають до промислових підприємств, а також до різних об’єктів реконструкції та будівництва.

Продукція представлена ​​трубами для опалення, ГВП, ХВП, технотрасс біогазових комплексів і промислових підприємств, зовнішніх трас альтернативних джерел теплопостачання, транспортування геотермальних вод і вирішення інших інженерних задач.

поліетиленова ізоляція

Виконана із зшитого поліетилену PE-X, який надає гнучкості всій системі. Крім високих теплоізоляційних характеристик, закрита микропористая структура матеріалу забезпечує мінімальне поглинання води. Матеріали виробляються без використання екологічно шкідливих речовин.

Зовнішній гофрований кожух

Виконує захисну функцію всієї системи від зовнішніх впливів. Крім того, гофрований структура надає AustroISOL максимальну гнучкість по всій довжині і стійкість до радіальних навантажень. Має підвищену міцність і стійкістю до агресивних середовищ.

напорная труба

Проведена відповідно до DIN 16892 і DIN 16893. ДСТУ Б В.2.7-143: 2007 (EN ISO 15875-2: 2003, MOD) і характеризується такими перевагами:

• Висока температурна стійкість

PE-Xa – труба пройшла випробування в умовах підтримки параметрів тиску при температурі: +95 ° C / 6,6 бар. Стійка до короткострокових впливів температур до +110 ° C.

• Довговічність

В умовах змінних температур в трубопроводі, що подає по температурі зовнішнього повітря, наприклад, при +90 ° C в зимовий період і +70 ° C в літній період і робочому тиску 5-6 бар, проведені незалежні дослідження показали, що термін експлуатації даної труби становить 50 і більше років.

• Стійкість до хімічної дії

PE-Xa труба не піддається впливу хімічних речовин, відповідно, виключено виникнення мікротріщин та інших негативних факторів.

• Висока зносостійкість

Високі швидкості транспортування теплоносіїв і потрапляння абразивних матеріалів погіршують показники зносостійкості, завдяки використанню якісного матеріалу труби.

• Низьке гідравлічний опір тертю

Забезпечує зниження втрат тиску і зменшення кількості відкладень на стінках.

• Екологічність

PE-Xa не містить шкідливих речовин, не токсична, без запаху, завдяки чому може успішно застосовуватися в різних галузях промисловості.

• Фізіологічні показники

Відповідає міжнародним стандартам якості питної води.

• Чи не проводить електричний струм

Хімічна стійкість

Більшість матеріалів схильні до негативного впливу хімічних речовин, що призводить до негативних наслідків – набухання або розпад полімеру. Наша труба виготовлена ​​за принципом хімічної зшивання, що виключає негативні наслідки. Щоб визначити стійкість до різних речовин проводяться випробування на поперечні і поздовжні деформації, по відношенню до одного конкретного речовини, з огляду на його параметри.

Киснево-дифузний бар’єр

PE-Xa труба має антікіслородний бар’єр EVOH, що виключає потрапляння кисню в ізольовану трубу і далі в систему центрального опалення (відповідно до DIN 4726), що запобігає виникненню корозії елементів системи теплопостачання (насосів, арматури і т.д.). Киснево-проникність при 80 ° C составляет≤ 1,8 [мг / м2 в день].

Термін служби

Допустимий робочий тиск попередньо ізольованих труб розраховується, враховуючи фактор безпеки 1,25 (DIN EN ISO 12162). Значення відслідковуються і перевіряються при довгострокових випробуваннях, а також підтверджуються висновками Європейських випробувальних центрів. Граничні значення тиску і температури залежать від взаємного впливу цих двох параметрів і часу впливу. Наведені технічні дані відповідають DIN 16892 і можуть розглядатися як загальна інформація для визначення стійкості матеріалу до руйнування, так як максимальні значення основних параметрів в кожному конкретному випадку можуть сильно відрізнятися.